przenośne garaże Węgry, poszukuję

przenośne garaże Węgry, poszukuję

Potrzebuje na już przenośny garaż, który firma z Polski przywiezie na Węgry. Jeśli będzie to firma z małopolski to mają naprawdę niedaleko do mnie. Kogo polecacie?

Jasieczek23

Posty: 2

 
Myślałem, iż nie ma problemów z przenośnymi garażami na Węgrzech, lecz widzę, iż nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, jaka ten rynek obsługuje.

Złoty

Posty: 6

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Matusiński

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to jest bardzo duży wybór blaszanych garaży, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. My na Węgry zamawialiśmy duży garaż według własnego projektu. Firma wszystko dla nas przygotowała. Działają szybko, dlatego warto z takich usług korzystać.

Jarko445

Posty: 22

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko sprawdzić na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolony. Znają się na wszystkim bardzo dobrze.

Marko

Posty: 3

 
Na pewno Węgrów cieszy niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, dlatego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, dlatego wiele firm z nimi współpracuje.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Marko

Posty: 8

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

TomekK

Posty: 8

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

Sis45

Posty: 4

 
Robiłem sobie kalkulacje i rzeczywiście taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, iż przygotowują własne projekty, niemniej jednak można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, zatem należałoby z nimi współpracować.

Marko

Posty: 12