mieszkania na sprzedaż Warszawa, poszukuję

mieszkania na sprzedaż Warszawa, poszukuję

Zastanawiam się nad przeprowadzeniem do stolicy. Poszukuje nieruchomości w Warszawie. Najlepiej mieszkania, gdzieś blisko metra. Polecacie kogoś, kto ma takie oferty?

Alexiii

Posty: 1

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Różyczka

Posty: 3

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Skuteczność

Posty: 8

 
Warszawa zawsze miała niesłychanie kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Romantykk

Posty: 6

 
Znaczny wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i precyzyjne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś poszukuję.

jurecekk5

Posty: 8

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Miki

Posty: 5

 
Trzeba niesłychanie lubić spore zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

dzannne

Posty: 14

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niezwykle znana.

warter88

Posty: 12

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje z reguły polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę niezmiernie szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to dużo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

inhuman

Posty: 8

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

Illilakip

Posty: 5