Gdzie wykonują szafy wnękowe?

Gdzie wykonują szafy wnękowe?

W jakich granicach cenowych mieszczą się szafy wnękowe na zamówienie. Jeśli znacie jakąś rzetelną firmę, proszę o nazwę, adres.

Dziękuję.

dropss

Posty: 13

 
Wybudowaliśmy z mężem dom teraz go wykańczamy. Nie widzimy innego rozwiązania, jak meble na zamówienie. Chcemy postawić na jakość na lata. Kuchnię mamy za 6 tysięcy, tyle wyszło razem z jadalnią, oczywiście nie mówię o sprzęcie, tylko samych szafkach.

atomuuuu55

Posty: 21

 
Szukasz firmy, która zrobi za ciebie wszystko od A do Z? Ja kupowałem meble na zamówienie, a sam je montowałem. Wyszło mnie taniej, ale trzeba trochę umieć w tym temacie.

Klarka45

Posty: 12

 
Widzę, że masa tu na forum pytań o najtańsze rozwiązania. Jeśli chodzi o szafy wnękowe na zamówienie polecam z czystym sumieniem http://www.meble-martex.pl przeglądając się w lustrze szafy wykonanej przez tą właśnie firmę. Projekt dali na medal, od razu go zaakceptowałem. Wszystko na szóstkę z plusem.

pg6312

Posty: 20

 
Znajomy chciał zaoszczędzić, bowiem przecież meble na zamówienie tanie nie są. W końcu musiał zamówić do domu firmę, bowiem biedak siedział nad montażem i tym całym projektem dniami i nocami. Później okazało się, iż dużo po prostu sp.... i trzeba było dopłacać. A stolarz podobno.

duszeniec

Posty: 15

 
W szafach wnękowych na zamówienie przydaje się system wieszany, półki, szuflady, kosze wysuwane. Trzeba ocenić jakich rzeczy ma się więcej do schowania i według tego wybierać pomiędzy tymi rozwiązaniami.

Dziadek

Posty: 18

 
Pewnie trudniejsze do zaaranżowania miejsca typu poddasze kosztują drożej, Chodzi przecież o dobry projekt. Ale meble na zamówienie są dla takich pomieszczeń bezcenne.

Jarko445

Posty: 22

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

frustert

Posty: 19

 
Niektóre firmy oferujące meble na zamówienie mają na stronie szansa samodzielnej wyceny od frontów przez zabudowę, szuflady, klamki itd., łącznie z dodatkowymi opcjami. Tylko, iż musisz sobie samemu wszystko w domu wymierzyć, a nie jest to łatwe.

alliknet5

Posty: 23

 
Jeśli chcesz tanie meble na zamówienie to proponuję wszystko samemu pomierzyć, wybrać na stronie najtańszy materiał i przesłać do firmy. Jak przyjeżdżają do domu to jest zdecydowanie drożej. Chodzi mi o wstępną wycenę, bo później robią ostateczną. Co można to najlepiej załatwić przez internet, jest wtedy taniej.

Bankowy

Posty: 13