Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Czy ktoś wie może kiedy odbywa się jakiś spływ kajakowy na rzece Tanew i czy można przyjechać na niego samemu czy trzeba przyjechać z całą grupą osób?

Rico

Posty: 11

 
Jak najniezwyklej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również różne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

Laleczka4

Posty: 14

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odszukasz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, iż będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

Oct714

Posty: 14

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać ogromnej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli rzeczywiście szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Basienka45

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, mnóstwo razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i niezwykle je polecam.

Adi666

Posty: 19

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

1agdb1301

Posty: 17

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeśli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Misio

Posty: 19