Prezent z okazji rocznicy

Prezent z okazji rocznicy

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z istotnych dla nas uroczystości natomiast na nieszczęście są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS dlatego też to jest dla mnie tak istotne.

Ymooo2

Posty: 28

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich ludzi natomiast wymagają oni kilkuset pln od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

Uroczy Boys

Posty: 12

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

pg6312

Posty: 20

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało wyśmienity efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty albowiem później możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

zimek123456

Posty: 21

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Należałoby sięgnąć właśnie z tej oferty.

jan630

Posty: 21

 
Na kilku forach internetowych zalazłem dużo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, iż nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Wertastable

Posty: 23

 
Oferta http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Miki

Posty: 20

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy zatem też proszę o odpowiedzi.

multikrzych

Posty: 21

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w świetnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Jarciow3

Posty: 21

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze problem jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi niezmiernie na tych kasetach.

secret santa

Posty: 20