northern light, jaki sklep ?

northern light, jaki sklep ?

Bardzo podoba mi się roślina auto purple kush, bo ma piękny fioletowy kolor. Czy takie nasiona można gdzieś sobie zamówić?

czubek67

Posty: 1

 
Obecnie w Polsce marihuana lecznicza jest legalna. To ma wiele zalet, bo można o wiele łatwiej ją zamówić dla siebie i wypróbować. Na razie nie ma szans na to, aby można było w swoim domu hodować marihuanę leczniczą. Może za kilka lat się to zmieni, ale na razie musimy kupować nasiona tylko do kolekcjonowania.

Marko

Posty: 6

 
Dla tych, którzy nie mają doświadczenia auto og kush to znakomita roślina. Nie żąda zbyt wiele, ale daje plony. Jest to roślina automatycznie kwitnąca i to jej wielka zaleta. Przynajmniej ja w takich kategoriach to rozpatruje. Jest to roślina, jaka maksymalnie jest w stanie wykrzesać od siedemnastu do dziewiętnastu procent THC.

Matusiński

Posty: 2

 
Słyszałem, że big bud to odmiana, która rośnie bardzo, ale to bardzo szybko. Wiem też, że taka roślina jest dość prosta w uprawie, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić.

Dyduszek22

Posty: 4

 
Polecam auto gorilla glue ze sklepu internetowego https://panpestka.pl/product/auto-gorilla-glue/. Mogę potwierdzić, iż jest to niesłychanie klejąca roślina i nie dziwię się, iż nazwali ją właśnie glue. W sklepie internetowym wszystko jest niesłychanie dobrze opisane. Nawet, jeśli ktoś nie chce nic kupować to może zwiększyć swoją wiedzę.

Kitas

Posty: 11

 
Z tego, co wiem to sprzedawanie nasion jest legalne. Można to wykonać w celowo przygotowanych sklepach internetowych, który jest coraz wiecej. Należałoby sobie to sprawdzać na bieżąco i wówczas wiemy, co jest w sprzedaży i które rośliny mają właściwości.

jeremii6

Posty: 18

 
W Polsce to jest tak, iż można zamówić nasiona auto ak 47 czy jakiekolwiek różne, lecz już uprawiać ich nie można. Na nieszczęście takie mamy prawo i nikt nie chce tego zmienić.

johncena67

Posty: 18