Rozliczanie delegacji, jakiś program??

Rozliczanie delegacji, jakiś program??

Hejka. Czy to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala na błyskawiczne zrobienie zestawienia?

Robuś

Posty: 12

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę świetne programy.

jumju

Posty: 12

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby wobec tego, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś przypadku przedstawić należyte dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Lalka

Posty: 15

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Watuniaa

Posty: 20

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to wykonać, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

jan630

Posty: 21

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

Kasiulak23

Posty: 20

 
Przy takiej olbrzymiej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików ludzi, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

bigstarr

Posty: 17

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, niemniej jednak wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Boss

Posty: 14

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednakże, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż sporo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, w szczególności panie kadrowe.

xtigerx

Posty: 12

 
Nie ulega wątpliwości, iż elektroniczny system urlopowy to wielkie ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

crisdean

Posty: 19