kosmetyczka kraków, gdzie się udać?

kosmetyczka kraków, gdzie się udać?

Witam. Co sądzicie o peelingach kawitacyjnych? Czy rzeczywiście są tak dobre, jak je reklamują? Podobno w Muneca mają dość szeroką ofertę. Z góry dziękuje za każdą informację.

alliknet5

Posty: 9

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Wiele słyszy się obecnie na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, zatem nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

dskoku

Posty: 20

 
Też słyszałam, że Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezwykle miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Julian

Posty: 17

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

basia656

Posty: 13

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

wiesław11

Posty: 11

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, albowiem podobno sprzęt musi być profesjonalny, żeby był efekt.

Jacuś

Posty: 26

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. W szczególności po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

dobrusia

Posty: 15

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

witekunia

Posty: 26

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę faktycznie wyśmienitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest konieczne mojej skórze, która naprawdę była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie faktycznie gwarantują pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują stosowne rozwiązanie.

ZaNK3R

Posty: 10