Vaillant serwis, sprawdzona firma ?

Vaillant serwis, sprawdzona firma ?

Jestem przed dylematem czy kupić klasyczny piec na ekogroszek czy postawić na oryginalny piec gazowy?

Czajkow34

Posty: 4

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie gigantyczne. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje sporo miejsca.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Dla tych, którzy chcą sprawdzić wszystko o montażu pieców vaillant w Warszawie strona https://grzeko.pl będzie najbardziej odpowiednia. Zajrzyjcie tam, a się przekonacie.

Malinka Moja

Posty: 3

 
Nie mam przekonania do gazu. W starym domu miałem gaz z sieci, ale z piecem ciągle były kłopoty. To było trzydzieści lat temu i technologia była inna. Obecnie to wszystko wygląda całkowicie inaczej.

Laleczka

Posty: 6

 
Weźmy pod uwagę to, iż większość osób, jakie piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się małe zużycie, niemniej jednak rachunki, które otrzymują są o sporo większe. Taka prawda.

dobryrd

Posty: 10

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednakże ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, lecz na brak pieniędzy też nie narzekają.

Alaneq

Posty: 13

 
Od lat jest rywalizacja wybrać gaz, prąd czy ekogroszek. Przecież każdy z nas ma inny dom, inne potrzeby. Koszty? Jak określić koszty skoro ja lubię siedemnaście stopni w domu, a znajomy dwadzieścia trzy? Wiecie, jaka jest różnica w kosztach przy takich temperaturach? Minimum sto procent.

Radziu

Posty: 8

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, dlatego wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, lecz jednakże koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

Lupusx

Posty: 6

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najbardziej, ale w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

czartoryski

Posty: 6