kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bowiem chce zbadać czy przypadkiem nie mam zbyt mnóstwo kilogramów w stosunku do wzrostu?

Rico

Posty: 2

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niesłychanie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Niekiedy jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Mord

Posty: 13

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

fertuś45

Posty: 7

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Yuri20

Posty: 3

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

q_wer

Posty: 12

 
Takie kalkulatory można odszukać poprzez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, dlatego należałoby sprawdzić swoją wagę. Wówczas wiemy jak sporo pracy nas czeka nad sobą.

werwer

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Black_Riot

Posty: 3